Produkujemy opakowania do pieczywa z folii PP CAST, LDPE, zadrukowane metodą flexograficzną do 8 kolorów. Woreczki do pieczywa typu wicket z nadrukiem indywidualnym klienta to nasza specjalność.

Wdrażamy kompleksowe systemy pakowania pieczywa począwszy od zaprojektowania linii wzorniczej przez nasze studio graficzne, dostosowanie projektów do standardów pozwalających wykonać fotopolimerowe matryce drukarskie, druk fleksograficzny aż do konwertowania gotowego wyrobu czyli woreczka polipropylenowego typu wicket przystosowanego do pakowania również na bardzo szybkich liniach pakujących.

Produkujemy także opakowania do pieczywa z nadrukiem standardowym, bez nadruku, z mikro i makro perforacją do pakowania gorącego pieczywa. wykonujemy nadruki na foliach BOPP, oraz wielowarstwowych laminatach o zwiększonej barierowości do pakowania w tak zwanej kontrolowanej atmosferze na maszynach poziomych typu flow-pack. zajmujemy się usługowym cięciem i przewijaniem folii BOPPPOF, PVCPET i laminatów na zadane szerokości i nawoje rolek. Posiadamy zdolności produkcyjne 30 mln woreczków do pieczywa miesięcznie.